11 Ağustos 2020 Salı

HABERLER

KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş YÖNETİCİLERİNDEN ODAMIZA ZİYARET

 (26.06.2020) Koza Altın İşletmeleri A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Demir, Genel Müdür Yardımcısı Adil Aygan ve Masta Altın Madeni Üretim Müdürü Malik Devran odamızı ziyaret ederek GTSO Yönetim Kurulu Başkanımız ..


ZİRAAT BANKASI GÜMÜŞHANE ŞUBE MÜDÜRÜ FATİH KALMIŞ'DAN GTSO'YA ZİYARET

 Ziraat Bankası Gümüşhane Şube Müdürü Fatih Kalmış, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay'ı makamında ziyaret etti. ..


AHMET ERKAN KOCATÜRK'TEN ODAMIZA ZİYARET

 Şehrimizin değerli büyüklerinden ve odamızın 1975-77 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmış ve hala aktif olarak odamız üyesi olan Ahmet Erkan Kocatürk  odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay ile görüştü. ..


VAKIFBANK GÜMÜŞHANE ŞUBE MÜDÜRÜ BANUR SOMERAN'DAN ODAMIZA ZİYARET

 Vakıfbank Gümüşhane Şubesine Şube Müdürü Banur Someran, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay'ı makamında ziyaret etti.  Ziyaret kapsamında GTSO Başkanımız  İsmail Akçay'a Vakıfbank tar..


GTSO BAŞKANIMIZ AKÇAY BLOOMBERG TV ARACILIĞIYLA ŞEHRİMİZ EKONOMİSİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

 Bloomberg tv canlı yayınına konuk olan Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Başkanımız İsmail Akçay,  pandemi sürecinin  şehrimiz ekonomisine etkileri, yaşanan olumsuz etkilerin azaltılması amacıyla GTSO  tarafından  yürütülen çalışmalar, şehrimizdeki i..


GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI FERAMUZ ÜSTÜN'DEN GTSO'YA ZİYARET

 Gümüşhane Eski Milletvekili ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Gelecek Partisi  İl Başkanı  Yasin Uçan  ve beraberindeki heyet ile birlikte Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızı(GTSO) ziyaret etti. ..


GTSO BAŞKANIMIZ İSMAİL AKÇAY TARIM BAKANI PEKDEMİRLİ İLE GÖRÜŞTÜ

 (04.06.2020)Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Başkanımız İsmail Akçay, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımlar..


 
 
 
 
 

HABER ARA

FAALİYET TAKVİMİ

« Eylul 2020 »
Pz Pt S Ç P C Ct
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

ANKET

Ticari faaliyetiniz açısından 2020 yılının 2019 yılına göre nasıl geçeceğini düşünüyorsunuz ?

 

Daha olumlu geçeceğini
Daha olumsuz geçeceğini
Değişmeyeceğini