24 Nisan 2019 Çarşamba

HABERLER

COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERDE KOOPERATİFÇİLİK STRATEJİSİ' TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Gümüşhane'de Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından 'Coğrafi İşaretli Ürünlerde Kooperatifçilik Stratejisi' konulu bilgilendirme ve tanıtım toplantısı yapıldı. ..


'İŞ HAYATINDA KADIN'' TEMALI SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi  Odası(GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Aysun Dalgıçla birlikte 8 Mart Dünya  Kadınlar Günü  dolayısıyla Gümüşhane Üniversitesinde düzenlenen 'İş Hayatında Kadın' konulu sempozyuma katıldı. ..


GTSO BAŞKANIMIZ İSMAİL AKÇAY'DAN İŞ DÜNYASINA İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÇAĞRISI

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, Kaçkar tv ekranlarından canlı olarak yayınlanan 'Dünya Gözüyle Gümüşhane' konulu tv programına konuk olarak ''Bur..


TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 Geçtiğimiz günlerde tamamlanan ve TOBB İl GGK(Genç Girişimciler İcra Kurulu)üyelerinin belirlendiği seçimin ardından  kurul üyeleri Başkan ve Başkan Yardımcısının belirlendiği seçim gündemli ilk toplantıl..


TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 Geçtiğimiz günlerde tamamlanan ve TOBB İl KGK(Kadın Girişimciler İcra Kurulu)üyelerinin belirlendiği seçimin ardından kurul üyeleri  Başkan ve Başkan Yardımcısının belirlendiği seçim gündemli ilk toplantı..


BURASI TÜRKİYE BURADA İŞ VAR

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine başlatılan ve ''Burası Türkiye Burada İş Var '' slo..


ÖLÇÜ VE AYAR İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DÜZENLEME

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Genel Sekreteri Lütfi Kılıç,  ''Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'' ile  3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanununa  ..


 
 
 
 
 

HABER ARA

FAALİYET TAKVİMİ

« Mart 2019 »
Pz Pt S Ç P C Ct
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

ANKET

Ticari faaliyetiniz açısından 2018 yılının 2017 yılına göre nasıl geçeceğini düşünüyorsunuz ?

 

Daha olumlu geçeceğini
Daha olumsuz geçeceğini
Değişmeyeceğini