TOBB GÜMÜŞHANE İL KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ ÜYELERİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET

28 KASIM 2023


Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızda gerçekleştirilen TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri sonucunda, İcra Komitesi Başkanlığına Seçilen Sibel Kandaz Olgun ve beraberindeki Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri ile birlikte GTSO Başkanımız İsmail Akçay'ı ziyaret etti.

İcra Komitesi üyeleri Aysun Dalgıç, Duygu Sena Kurt, Ayşegül Öznur Parlak, Zeliha Sarı ve Başkan Yardımcısı Güldeniz Coşkun ile birlikte GTSO Başkanımız İsmail Akçay'ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunan İcra Komitesi Başkanı Sibel Kandaz Olgun, ayrıca önceki dönem İcra Komitesi Başkanı görevini yürüten Aysun Dalgıç'a da yapmış olduğu değerli görevler anısına plaket takdiminde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GTSO Başkanımız İsmail Akçay ise Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Sibel Kandaz Olgun ve tüm icra komitesi üyelerini tebrik ederek, ilimizdeki kadın girişimci sayısını artırmak amacıyla el birliği ile birlikte yeni projeler üreterek hayata geçireceğiz' dedi.


 

HABER GÖRSELLERİ
TOBB GÜMÜŞHANE İL KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ ÜYELERİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET TOBB GÜMÜŞHANE İL KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ ÜYELERİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET

Sosyal Medyada Paylaş