ŞEHRİMİZE DEĞER KATAN İŞLETMELERİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ

19 EKİM 2023


Özel müteşebbis Bayram Şanlıtürk tarafından Gümüşhane Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Halk Ekmek ve Unlu mamuller üretim tesisini ziyaret eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay, tesiste incelemelerde bulunarak, şehrimize değer katan bu işletmelere hep birlikte sahip çıkmamız gerektiğini ifade etti.

Özel müteşebbis Bayram Şanlıtürk tarafından Gümüşhane Organize Sanayi Bölgesinde kurulan ve Halk Ekmek üretimi yapan üretim tesisini ziyaret ederek, üretim hattı ve üretilen ürünler hakkında Şanlıtürk'ten bilgi alan GTSO Başkanımız İsmail Akçay; ''Vatandaşlarımızın şehrimizde bir halk ekmek üretim tesisi olmadığı için zaman zaman serzenişlerde bulunuyordu. Bugün girişimciliğin hayata geçirilen güzel örneklerinden birini görüyoruz. Bayram Şanlıtürk kardeşimiz şehrimizin bu eksikliğini görmüş, emek vermiş ve şehrimize modern bir üretim tesisi kazandırmış. Tesiste hijyen koşullarına dikkat edilerek, tam otomatik makineler ile ekmek ve unlu mamuller üretimi yapılıyor. Fabrikamızda farklı gramajda ve ölçülerde üretilen ekmekler sayesinde hem doğabilecek israfın önüne geçilmiş hem de sektörde rekabet ortamı yaratılmış oluyor.

Şimdi ise bizlere düşen yeni bir istihdam sahası oluşturan, üretim yaparak şehir ve ülke ekonomimize katkı sağlayan bu güzel işletmeye ve girişimcimize sahip çıkmaktır. Girişimci kardeşimiz Bayram Şanlıtürk'ü şehrimize kazandırdığı bu modern tesis için bir kez daha tebrik ediyor, hayırlı ve bol kazançlar diliyorum'' ifadelerini kullandı.


 

HABER GÖRSELLERİ
ŞEHRİMİZE DEĞER KATAN İŞLETMELERİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ ŞEHRİMİZE DEĞER KATAN İŞLETMELERİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ ŞEHRİMİZE DEĞER KATAN İŞLETMELERİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ

Sosyal Medyada Paylaş