OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ'DEN ODAMIZA ZİYARET

26 AĞUSTOS 2023


OSBÜK(Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu) Başkanı Memiş Kütükcü, OSBÜK Genel Sekreteri O. Fatih Soysal ve Trabzon Arsin OSB Başkanı Dursun Ali Sakarya ile birlikte Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İsmail Akçay'ı ziyaret etti.

 Ziyarette şehrimizin ekonomik yapısı ve odamız faaliyetleri hakkında OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ve beraberindeki heyeti bilgilendirerek görüş alışverişinde bulunan GTSO Başkanımız İsmail Akçay, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ye değerli ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.

OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ve beraberindeki heyet ile birlikte Gümüşhane Organize Sanayi Bölgemizde de incelemelerde bulunarak, Organize Sanayi Bölgemizdeki  üretim yapan firmalar hakkında OSBÜK Başkanı Kütükcüye bilgiler veren GTSO Başkanımız İsmail Akçay, Organize Sanayi Bölgemizin mevcut ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü'den destek talebinde bulundu.


 

HABER GÖRSELLERİ
OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ'DEN ODAMIZA ZİYARET OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ'DEN ODAMIZA ZİYARET OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ'DEN ODAMIZA ZİYARET OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ'DEN ODAMIZA ZİYARET OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ'DEN ODAMIZA ZİYARET OSBÜK BAŞKANI KÜTÜKCÜ'DEN ODAMIZA ZİYARET

Sosyal Medyada Paylaş