"CUMHURİYETİN 100. YILINDA GÜMÜŞHANE'DE TURİZM SEMPOZYUMU'' GERÇEKLEŞTİRİLDİ

11 AĞUSTOS 2023


"Cumhuriyetin 100. yılında Gümüşhane'de Turizm' konulu sempozyuma katılan GTSO Başkanımız İsmail Akçay, sempozyumun şehrimize hayırlı olmasını dileyerek, oturum sonunda sempozyuma katkı sağlayan akademisyenlere teşekkür plaketlerini sundu.

Zigana Doğa Okulu, Gümüşhane Üniversitesi, Turizm Fakültesi ve Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti işbirliğinde gerçekleştirilen 'Cumhuriyetin 100. yılında Gümüşhane'de Turizm'  konulu sempozyuma katılan GTSO Başkanımız İsmail Akçay, sempozyum açılışında yapmış olduğu konuşmada sempozyum katkı veren tüm akademisyenlere ve katılımcılara teşekkürlerini iletti. Konuşmasında turizmin ülkelerin gelişmesinde ve ekonomik olarak büyümesindeki rolünün çok önemli olduğuna hatırlatan Başkan Akçay, 'Gerçekleşmiş bir hayalimiz olan Gümüşhane üniversitemizin çatısı altında sizler ile buluşmaktan ve bu değerli sempozyumda sizlere olmanın vermiş olduğu mutluluk la sizlere sevgi ve sağılarımı sunuyorum. Sempozyumumuz ilimize ve ülkemize hayırlı olsun. Turizmin ülkelerin gelişmesinde ve ekonomik olarak büyümesindeki rolünün çok nemli olduğun inanan birisi olarak görüyorum ki sizlerde bu doğrultuda bugün bir aradayız. Ben öncelikle bu sempozyuma katılarak katkı sunan ve Turizmin şehrimiz için önemine dikkat çekmeye çalışan, birlikten kuvvet doğar düsturu ile bizleri bir araya getiren emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Toplantımızın çok değerli sonuçları olacağına inanıyor, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum'  ifadelerini kullandı.

Başkan Akçay, gerçekleştirilen ilk oturum ardından sunum yapan akademisyenlere plaketlerini takdim ederek sempozyuma vermiş olduğu değerli katkılar için teşekkürlerini iletti.


 

HABER GÖRSELLERİ

Sosyal Medyada Paylaş