GTSO BAŞKANIMIZ AKÇAY'DAN YENİÇERİYE TEŞEKKÜR

23 MAYIS 2023


Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İsmail Akçay, Bağlarbaşı Mahallesinde yer alan sanayi sitesinin modernizasyonu ve Gümüşhane Organize Sanayi Bölgemizin altyapı imalatları uygulamaları projesi için başlatılan çalışmalara vermiş olduğu değerli destekler için T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri 'ye teşekkür etti.

1989 yılında açılarak şehrimize ve bölgemize hizmet eden mevcut sanayi sitesinin altyapı sorunlarını gidermek ve Gümüşhane Organize Sanayi Bölgemizin altyapı imalatları uygulamaları için başlatılan proje çalışmalarına vermiş olduğu değerli destekler için Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri 'ye teşekkürlerini ileten GTSO Başkanımız İsmail Akçay, 'Genel Müdürümüz Barış Yeniçerinin 22 Mayıs 2022 tarihinde şehrimize yapmış olduğu ziyarette kendisiyle birlikte Gümüşhane Organize Sanayi Bölgemiz ve mevcut sanayi sitemizde incelemelerde bulunarak, mevcut ihtiyaçların giderilmesi için destek talebinde bulunmuştuk. Kendisi de bu mevcut sorunların çözüme kavuşturulması için gereken desteği vereceğini bizlere iletmişti.

Bizlerde ilgili kurumlarımız aracılığı ile çalışmalara başlayarak gerek duyulan projeleri hazırlayarak bakanlığımıza sunduk ve çalışmalara başladık. Projelerimizin Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından onaylanması ve modernizasyon çalışmalarına başlamamamız noktasında göstermiş olduğu yakın ilgi ve şehrimize vermiş olduğu önemli destekler için değerli Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum. Şehrimizle ilgili kendisine iletmiş olduğumuz her soruna öncelik vererek, sorunların çözüme kavuşması için vermiş olduğu önemli destekler bizleri her zaman mutlu etmiştir.

 Gümüşhane Organize Sanayi Bölgemizin altyapı imalatları uygulamaları için başlatılan proje çalışmamız devam ediyor. Bağlarbaşı Mahallesinde yer alan sanayi sitesinin modernizasyonu için başlatılan çalışmaların tamamlanması ile Küçük Sanayi Sitemiz daha modern bir yapıya kavuşacak. Genel Müdürümüz Barış Yeniçeriye vermiş olduğu değerli destekler için bir kez daha Gümüşhane İş dünyamız adına teşekkür ediyor, ülkemiz ve milletimiz için yapmış olduğu çalışmalarda kendisine başarılar diliyorum'  ifadelerini kullandı.


 

HABER GÖRSELLERİ
GTSO BAŞKANIMIZ AKÇAY'DAN YENİÇERİYE TEŞEKKÜR GTSO BAŞKANIMIZ AKÇAY'DAN YENİÇERİYE TEŞEKKÜR

Sosyal Medyada Paylaş