GTSO HEYETİNDEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLUNA ZİYARET

23 OCAK 2023


Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, Meclis Başkanımız Kamuran Gündüz, Yönetim Kurulu, Meclis ve Meslek Komitesi temsilcilerimizden oluşan heyet ile birlikte TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen odamız organ seçimlerinin ardından Meclis Başkanımız Kamuran Gündüz, Yönetim Kurulu, Meclis ve Meslek Komitesi temsilcilerimizden oluşan heyet ile birlikte TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay, ziyaret kapsamında ayrıca Hisarcıklıoğlu'na bir de GTSO üyelerinin taleplerini içeren bir dosya takdim etti.

'Beklentimiz Kamu Vicdanında Hayır Duası Almaktır'

Ziyaretten sonra açıklamalarda bulunan GTSO Başkanımız İsmail Akçay, ''Odamız organ seçimlerini oy birliği ile rekabetsiz bir şekilde tamamladık. Böylece yedinci dönemimize başlamış olduk. Bu itibarla bize güvenen, destek veren Gümüşhane iş dünyasına vermiş oldukları bu güven ve destek için sonsuz teşekkür ediyorum. Bugüne kadar Gümüşhane için çalışmaya devam ettik. Bundan sonra da Gümüşhane için çalışmaya devam edeceğiz. Biz görev aldığımız günden beri söylediğimiz şudur; değerli Rifat Başkanımızın izinde yürüyerek diyoruz ki bizim hedefimiz kamu vicdanında hayır dua almaktır. Bu amaçla 24 saat işimizi yapmaya, ilimize iş dünyamıza hizmet etmeye çalışıyoruz.

'Gerçekleştirilecek Olan Genel Kurulda Kayıtsız Şartsız TOBB Başkanımız Hisarsıklıoğlu'nun Arkasındayız'

Bizim genel kurullarımız Türkiye iş dünyasının bayramıdır. Bizim Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin genel kurulu Türkiye iş dünyasının problemlerinin çözüm noktasıdır, taleplerin dinlenme noktasıdır, taleplerimizin değerli Başkanımızın vasıtasıyla merkezi hükümetlerimize, siyasi iktidara iletilerek çözümlerinin bulunduğu en güzel bayram günlerinden birisidir. Bu itibarla Mayıs ayında yapılacak olan genel kurulumuzu büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Seçimli bir genel kurul yapacağız. Kayıtsız ve şartsız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nun yanındayız, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak. İlk başladığımız günden beri, ben 1995 yılında oda başkanı olarak seçildim. O günden itibaren her zaman her yerde Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nu destekledik. Bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz. Çünkü Rifat Hisarcıklıoğlu, hem Türkiye'ye mal olmuş hem dünyadaki iş dünyasına mal olmuş, Türkiye'nin bir lideridir. Hem ulusal bazda hem uluslararası bazda önderimizdir ve liderimizdir. Müthiş bir vizyoner sahibi ve müthiş bir aksiyoner sahibi bir kişidir. Bu itibarla gecesini gündüzünü bu memlekete adamış ülkem varsa ben varım diyen. Bütün enerjisini Türk iş dünyasının hizmetine adayan Sayın Hisarcıklıoğlu bir görev adamıdır, bir gönül adamıdır, bir güven adamıdır. Onun yol arkadaşı olmaktan büyük bir gurur duyuyorum, büyük bir memnuniyet duyuyorum. Gümüşhane'nin sevgisini, selamlarını ve Gümüşhane'nin ona sonsuz desteğini kendisine ilettik. Bizi çok güzel ağırladı. Problemlerimizi dinledi. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde şimdiden hayırlı olsun diyor başarılar diliyorum'.


 

HABER GÖRSELLERİ
GTSO HEYETİNDEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLUNA ZİYARET GTSO HEYETİNDEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLUNA ZİYARET GTSO HEYETİNDEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLUNA ZİYARET

Sosyal Medyada Paylaş