GTSO BAŞKANIMIZDAN, GARAGE TAKIMINA ZİYARET

15 ARALIK 2022


GTSO Başkanımız İsmail Akçay ve Meclis Başkan Yardımcımız Teyyar Demirel, Gümüşhane Üniversitesi (GARAGE)Gümüşhane Araştırma ve Geliştirme Takımının açtıkları tanıtım standını ziyaret ederek, üretmiş oldukları elektrikli otomobil ve diğer ürünleri inceledi.

GARAGE takımı tarafından Gümüşhane Üniversitesi kampüsü içerisinde açılan tanıtım standını ziyaret eden, GTSO Başkanımız İsmail Akçay ve Meclis Başkan Yardımcımız Teyyar Demirel, GARAGE takımı tarafından üretilen elektrikli otomobili ve diğer çalışmaları inceleyerek, elektrikli otomobili test etti.

GARAGE takımı öğrencilerinden ürettikleri elektrikli araç ve diğer çalışmalar hakkında bilgi alan GTSO Başkanımız İsmail Akçay, ''Yapmış olduğunuz çalışmaların hepsi birbirinden değerli. Üretmiş olduğunuz elektrikli aracı sürerek test etme imkanımız oldu. Gerçekten sizlerden bir kez daha gurur duydum. Ekibinizin yapmış olduğu bu değerli çalışmalar Gümüşhane Üniversitemizin elini güçlendirecek ve diğer üniversiteler arasında yaşamış olduğu rekabette üniversitemizi daha üst seviyelere taşıyacaktır. Üniversitemizin marka değerinin artmasına katkı sağlayarak daha fazla tercih edilmesine neden olacaktır. Değerli rektörümüze ve hocalarımıza siz değerli gençlerimize vermiş oldukları önemli destekler için teşekkür ediyor, sizleri bir kez daha tek tek tebrik ediyorum.'' ifadelerini kullandı.


 

HABER GÖRSELLERİ
GTSO BAŞKANIMIZDAN, GARAGE TAKIMINA ZİYARET GTSO BAŞKANIMIZDAN, GARAGE TAKIMINA ZİYARET GTSO BAŞKANIMIZDAN, GARAGE TAKIMINA ZİYARET

Sosyal Medyada Paylaş