GTSO HEYETİNDEN ARDAHAN VALİSİ HÜSEYİN ÖNER'E ZİYARET

23 KASIM 2022


GTSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, Meclis Başkanımız Kamuran Gündüz, Meclis Başkan Yardımcımız Teyyar Demirel, Yönetim Kurulu Üyemiz Arslan Murat Akçay, Meclis Üyelerimiz Hüseyin Köprülü ve Ayşegül Öznur Parlak ile birlikte Ardahan Valisi Hüseyin Öner'i ve Ardahan TSO Başkanı Çetin Demirciyi ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu güzel ve değerli ziyaret için GTSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay ve beraberindeki oda yöneticilerimize teşekkürlerini ileten Ardahan Valisi Hüseyin Öner, GTSO heyetine Ardahan'ın tarihi mekanları olan Ardahan Kalesi ile Tarihi Kongre Binasını gezdirdi.

Nazik misafirperverliği için Ardahan Valisi Hüseyin Öner'e teşekkürlerini ileten GTSO Başkanımız İsmail Akçay ise Vali Hüseyin Öner'e ziyaret anısına bir plaket ile şehrimize ait Coğrafi İşaretli ürün olarak tescilli Pestil ve Köme hediye etti. GTSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay başkanlığındaki heyet daha sonra ise Ardahan TSO Başkanı Çetin Demirciyi ziyaret etti.


 

HABER GÖRSELLERİ
GTSO HEYETİNDEN ARDAHAN VALİSİ HÜSEYİN ÖNER'E  ZİYARET GTSO HEYETİNDEN ARDAHAN VALİSİ HÜSEYİN ÖNER'E  ZİYARET GTSO HEYETİNDEN ARDAHAN VALİSİ HÜSEYİN ÖNER'E  ZİYARET GTSO HEYETİNDEN ARDAHAN VALİSİ HÜSEYİN ÖNER'E  ZİYARET GTSO HEYETİNDEN ARDAHAN VALİSİ HÜSEYİN ÖNER'E  ZİYARET GTSO HEYETİNDEN ARDAHAN VALİSİ HÜSEYİN ÖNER'E  ZİYARET

Sosyal Medyada Paylaş