ODAMIZ ORGAN SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

12 EKİM 2022


Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamız (GTSO) 08 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirdiği 7 farklı meslek grubunun yer aldığı genel organ seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu seçimlerini de tamamladı.

08 Ekim 2022 tarihinde Yargı gözetiminde gerçekleştirilen ve mevcut Başkanımız İsmail Akçay tarafından hazırlanan tek liste ile gidilen organ ve meclis seçiminin ardından, 12 Ekim 2022 tarihinde yargı gözetiminde yapılan ikinci seçimde ise Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyeleri belirlendi.

Yürütülen seçim süreci ve yeni oluşan yönetici listeleri hakkında açıklama yapan GTSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay; '' Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin 5174 sayılı kanunu kapsamında gerçekleştirmiş olduğumuz seçimlerimizi hayırlısı ile tamamlamış bulunuyoruz. Seçim sürecimizin tamamlanmasında üyelerimizin bize gösterdiği güven ve destek her türlü takdirin üzerindedir.

Hiçbir beklenti içinde olmadan üyelerimize da iyi şartlarda kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda anlımızın akı ile bir seçim dönemini de tamamlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Kamu vicdanında hayır dua almaktan başka bir beklentimiz olmadan çıktığımız bu hizmet yolunda, doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim, suyunu içip 6.668 km2' sinde havasını tozunu yuttuğum sizler gibi benimde sevdam olan Gümüşhane'mize, iş dünyamıza daha fazla katma değer sağlamak daha çok çalışacağız. GTSO Başkanlığında bir kere daha şahsımı oybirliği ile destekleyen, dualarını esirgemeyen, basın yayın organlarımızla, telefonla ve sosyal medya aracılığı ile iyi dileklerini bildiren herkese şükranlarımı sunarak, siz değerli basın mensuplarımıza teşekkürlerimi iletiyorum.''

ODAMIZA VE ŞEHRİMİZE EMEK VEREN TÜM YÖNETİCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kurulduğumuz ilk günden itibaren Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın bugünlere gelmesinde emek veren tüm yönetici ve çalışanlarımıza yaptıkları güzel hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Gerçekleştirmiş olduğumuz seçimler sonucunda oluşan yeni kadrolarımızda devraldıkları bu bayrağı ve odamızın mevcut hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşımak için çalışacağına olan inancım tamdır. Yeni yönetimimizin odamıza ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.'' dedi.

Gerçekleştirilen seçimler sonucunda yeni oluşan yönetim listeleri şu şekilde;

GTSO Yönetim Kurulu

İsmail AKÇAY (Yönetim Kurulu Başkanı )

Korhan ÇUBUKÇU (Yön.Krl.Bşk.Yrd.)

Arslan Murat AKÇAY

Sebahattin UÇAR

İsmail ŞEKER

GTSO Meclis Üyeleri

Kamuran GÜNDÜZ(Meclis Başkanı)

Teyyar DEMİREL (Meclis Bşk.Yrd.)

Adem Köse (Katip Üye)

İsak Yiğit

İsmail AKÇAY

Hüseyin CEYLAN

Nail DABAĞ

Eyüp GÜRBÜZ

Müjdat ŞİŞMAN

Arslan Murat AKÇAY

İsmail ŞEKER

Mesut ÇİMEN

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Sebahattin UÇAR

Korhan ÇUBUKÇU

Ayşegül Öznur PARLAK

Fatih ARSLAN

Hüseyin YILDIZ

GTSO Disiplin Kurulu

Zekai ARAZ

Elbeyi GERGİN

Hüseyin CANLI

Bayram KARABULUT

Ahmet ÖZDEMİR

Aytekin AKÇAY


 

Sosyal Medyada Paylaş