GTSO BAŞKANIMIZ İSMAİL AKÇAY'DAN GÜMÜŞHANE VALİ YARDIMCISI MEHMET FARUK SAYGIN'A ZİYARET

11 EKİM 2022


GTSO Başkanımız İsmail Akçay Cumhurbaşkanlığı'nın 2022/392 sayılı atama kararnamesiyle atanarak şehrimizde göreve başlayan, Gümüşhane Vali Yardımcısı Mehmet Faruk Saygına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret kapsamında Gümüşhane Vali Yardımcısı Mehmet Faruk Saygın'a şehrimiz ekonomik yapısı ve Gümüşhane Organize Sanayi Bölgesi hakkında çeşitli bilgilerde veren GTSO Başkanımız İsmail Akçay, Vali Yardımcısı Saygına şehrimizdeki yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için teşekkürlerini ileten Vali Yardımcısı Mehmet Faruk Saygına ise 'Şehrimiz için vermiş olduğunuz değerli bilgiler şahsım adına çok değerli. Özellikle Gümüşhane Organize Sanayi Bölgesinin kuruluş aşamasından günümüze kadar iletmiş olduğunuz değerli bilgiler önemli. Şehrimiz konum olarak çok önemli bir noktada. Zigana tünelimizin hizmete açılması ile sanayiciler tarafından daha fazla tercih edilen bir alan olacak. Geldiğimiz günden itibaren şehrimizi tanımaya çalışıyorum. İnşallah tanıdıkça şehrimize daha güzel hizmetler sunma fırsatımız olacak. Ben bir kez daha nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkürlerimi iletiyorum' ifadelerini kullandı.


 

Sosyal Medyada Paylaş