GTSO BAŞKANIMIZ AKÇAY'DAN YILDIZ BAKIR MADENCİLİK FİRMASINA ZİYARET

16 ARALIK 2021


Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Başkanımız İsmail Akçay, şehrimizde faaliyet gösteren Yıldız Bakır Madencilik Sanayi A.Ş Firmasını ziyaret ederek, İşletme Müdürü Murat Mercimek'ten yürütülen madencilik faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Yıldız Bakır Madencilik Sanayi A.Ş Gümüşhane Şubesinde 460 kişinin istihdam edildiğini belirten İşletme Müdürü Murat Mercimek, GTSO Başkanımız İsmail Akçay'a maden işletmesinin genel yapısı hakkında kısaca bilgi verdi.

İşletme sahasında da küçük bir gezinti yaparak İşletme Müdürü Murat Mercimek'ten maden çıkarma, işleme ve diğer üretim süreçleri hakkında da bilgiler alan GTSO Başkanımız İsmail Akçay, göstermiş olduğu nazik misafirperverlik ve vermiş olduğu değerli bilgiler için teşekkür ederek, sağlamış oldukları istihdam ve katma değer için de ayrıca tebrik etti. Çevreye duyarlı ve insana ve doğaya saygılı tüm madencilik faaliyetlerine karşı olumlu baktıklarını ileten Başkan Akçay, ''Şehrimizde yer alan 3 önemli maden firmamızdan bir tanesi olan ve önemli bir istihdam sağlayan işletmemizde çalışanlarımızın mutlu olduğunu görmek, planlı ve çevreye duyarlı bir madencilik anlayışı ile çalışıldığını görmek bizleri de ziyadesiyle mutlu etmektedir. Göstermiş olduğunuz değerli misafirperverlik, vermiş olduğunuz önemli bilgiler değerli çalışmalarınız için sizleri tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum'' ifadelerini kullandı.


Habere ait döküman listesi
  Web_2.jpg [ Byte]

 

HABER GÖRSELLERİ
GTSO BAŞKANIMIZ AKÇAY'DAN YILDIZ BAKIR MADENCİLİK FİRMASINA ZİYARET GTSO BAŞKANIMIZ AKÇAY'DAN YILDIZ BAKIR MADENCİLİK FİRMASINA ZİYARET

Sosyal Medyada Paylaş