13 Kasım 2019 Çarşamba

HABERLER

DÜNYANIN BULUŞMA MERKEZİ İSTANBUL'DA GÜMÜŞHANE TANITIM GÜNLERİ DÜZENLENDİ

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO)Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay Gümüşhane'nin kültür, tarih, gelenek ve göreneklerinden oluşan zenginliklerini İstanbullularla buluşturmak üzere Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) ve Gümüşhane Valiliğinin ortaklaşa düzenlediği '8. Gümüşhane Tanıtım Günleri' ne katıldı. ..


YÖRESEL ÜRÜNLERİMİZİ ULUSAL FUARLARDA TANITMAYA DEVAM EDİYORUZ

 24.10.2..


GTSO BAŞKANI AKÇAY: ERZİNCAN-GÜMÜŞHANE-TRABZON VE DEVAM EDECEK DEMİRYOLU HATTI EN DOĞRU HAT VE GÜZERGAHTIR

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay, Erzincan-Gümüşhane-Trabzon Demiryolu Projesi yapılan  ve kamuoyunda dile getirilen farklı güzergah söylemleri hakkında ön..


GTSO BAŞKANI AKÇAY: İNSAN VE ÇEVRE BÜTÜN SEKTÖRLERDE VAZGEÇİLMEZ KURALIMIZDIR.

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, Gümüşhane Üniversitesi(GÜ)tarafından gerçekleştirilen 'Madencilik Çalıştayı'na panelist olarak katılarak şehrimizin madencilik sektöründen olan beklentilerini aktardı...


BAŞKAN AKÇAY: 'BAYRAĞIMIZIN, İSTİKLALİMİZİN VE İSTİKBALİMİZİN EMİN ELLERDE OLDUĞUNA GÜVENİMİZ TAMDIR'

 16.10.2019 GTSO Başkanımız İsmail Akçay,   Sendika ve STK başkanları ile birlikte  Gümüşhane Valisi Sayın Kamuran Taşbilek'i ziyaret ederek Türk Bayrağı Takdim etti. Ziyaret amaçlarının Barış Pınarı Harekatı'na  destek vermek olduğunu belirten Başkan Akçay; ''Bayrağ..


Gümüşhane TSO ve STK'lardan Barış Pınarı Harekatı'na Tam Destek

 16.10.2019 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) önderliğinde ve Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamız(GTSO) ev sahipliğinde bir araya gelen iş dünyası ve STK temsilcilerin, ülkemiz sınırlarının güvenliğini sağlamak ve ülkemiz için tehdit oluşturan te..


ODAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI İSMAİL AKÇAY, İLİMİZ MİLLETVEKİLLERİ HACI OSMAN AKGÜL VE CİHAN PEKTAŞ'LA BİRLİKTE YILDIZLAR HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ.

 09.10.2019 İlimizde faaliyet gösteren Yıldız Bakır Madencilik A.Ş. Gümüşhane Şubesinde çalışan işçiler ile firma arasında son günlerde yaşanan sorunların artması ve işletmede mağdur olan işçilerin mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla ..


 
 
 
 
 

HABER ARA

FAALİYET TAKVİMİ

« Agustos 2019 »
Pz Pt S Ç P C Ct
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

ANKET

Ticari faaliyetiniz açısından 2019 yılının 2018 yılına göre nasıl geçeceğini düşünüyorsunuz ?

 

Daha olumlu geçeceğini
Daha olumsuz geçeceğini
Değişmeyeceğini