20 Haziran 2019 Perşembe

HABERLER

GTSO HEYETİ TOBB 75. GENEL KURULUNA KATILDI

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız  İsmail Akçay Başkanlığında Oda  Yöneticilerimizden oluşan heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) İkiz Kulelerde düzenlenen 75. Genel Kuruluna katıldı. ..


DOKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek başkanlığında Trabzon'da yapılan Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOKA) 114. Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. ..


GÜMÜŞHANE TSO 41 MESLEK DALINDA BELGELENDİRME HİZMETİ SUNUYOR

 Mesleki Yeterlilik Belgelendirme hizmetleri kapsamında belge alma zorunluluğu bulunan  meslekler içerisinde yer alan 41 Meslek dalında Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası ile  (MEYBEM) Mesleki Yeterlil..


BAŞKAN AKÇAY'DAN DUYGULAR SOKAĞI SERGİSİNE ZİYARET

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim  Kurulu Başkanımız  İsmail Akçay, Gümüşhane Spor Lisesi Öğrencileri tarafından Gençlik merkezi bünyesinde açtıkları 'Duygular Sokağı' isimli sergiyi ziyaret etti...


BAŞKAN AKÇAY: 'OKUMAK YAŞAMAKTIR'

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim  Kurulu Başkanımız  İsmail Akçay, Gümüşhane Valiliği,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Belediye Başkanlığı ve Rehber Kitap Kırtasiyenin ortaklığında &..


GÜMÜŞHANE OSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Gümüşhane Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek Başkanlığında, GTSO Başkanımız İsmail Akçay ve  Müteşebbis Heyet üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi...


BAŞKAN AKÇAY: ''ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKMAKTIR''

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO)Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Akçay mesajında  ''..


 
 
 
 
 

HABER ARA

FAALİYET TAKVİMİ

« Temmuz 2019 »
Pz Pt S Ç P C Ct
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

ANKET

Ticari faaliyetiniz açısından 2018 yılının 2017 yılına göre nasıl geçeceğini düşünüyorsunuz ?

 

Daha olumlu geçeceğini
Daha olumsuz geçeceğini
Değişmeyeceğini