31 Mart 2020 Salı

HABERLER

ŞEHRİMİZİN VE ORGANİZE SANAYİ BÖLGEMİZİN YATIRIM FIRSATLARI ANLATILDI

 Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı(DOKA)Genel sekreteri Onur Adıyaman ve beraberindeki heyet odamızı ziyaret ederek Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO)Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay'dan şehrimizin yatırım olanakları hakkında bilgi aldılar. Ziyaret kapsamında şehrimizin ekonomik yapısı yatırım avantajları hakkında DOKA Genel Se..


1975-1977 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ERKAN KOCATÜRK'DEN ODAMIZA ZİYARET

 Şehrimizin değerli büyüklerinden ve odamızın 1975-77 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmış ve hala aktif olarak odamız üyesi olan  Ahmet Erkan Kocatürk  odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay ile görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ahmet Erkan ..


GÜMÜŞHANE TSO VE STK'LARDAN ORTAK BİLDİRİ : 'ATILACAK HER ADIMIN ALINACAK HER KARARIN ARKASINDAYIZ'

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) önderliğinde Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) ev sahipliğinde bir araya gelen iş dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Türkiye'deki diğer 365 Oda/ Bor..


GTSO BAŞKANI AKÇAY : 'ŞEHİTLERİMİZİN HESABI EN AĞIR ŞEKİLDE SORULMALIDIR'

 Ülkemizin sınır güvenliğini sağlamak üzere İdlib'de görev yapan askerlerimize yönelik yapılan hain saldırı sonucunda 33 kahraman askerimizin şehit edilmesinin bardağı taşıran son damla olduğunu vurgulayan Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO..


BAŞKAN AKÇAY'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız  İsmail Akçay mübarek üç ayların müjdeleyicisi olan Regaip Kandili'nin tüm İslam alemi ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi...


TÜMKİAD GÜMÜŞHANE İL BAŞKANLIĞINDAN ODAMIZA ZİYARET

 Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Gümüşhane İl Başkanı Serhat Turhan beraberindeki dernek üyeleri ile birlikte Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay ve Genel Sekreterimiz Lütfi Kılıç'..


AKBANK GÜMÜŞHANE ŞUBE MÜDÜRÜ TİMUR GÖRMEZ'DEN ODAMIZA ZİYARET

 Akbank Gümüşhane Şube Müdürü Timur Görmez Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay'ı makamında ziyaret etti. ..


 
 
 
 
 

HABER ARA

FAALİYET TAKVİMİ

« Nisan 2020 »
Pz Pt S Ç P C Ct
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

ANKET

Ticari faaliyetiniz açısından 2020 yılının 2019 yılına göre nasıl geçeceğini düşünüyorsunuz ?

 

Daha olumlu geçeceğini
Daha olumsuz geçeceğini
Değişmeyeceğini