5 Temmuz 2020 Pazar

HABERLER

GTSO BAŞKANI AKÇAY'DAN ODA ÜYELERİNE BİR MÜJDE DAHA

 Koronavirüs salgını nedeniyle finansal olarak güçlük çeken iş dünyası için  TOBB, Denizbank ve Kredi Garanti Fonu (KGF) işbirliğiyle 7. 'TOBB Nefes Kredisi'nin hayata geçirildiği  müjdesini veren Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Başka..


GÜMÜŞHANE DENİZBANK ŞUBE MÜDÜRÜ ÜNAL OKUR'DAN ODAMIZA ZİYARET

 Gü..


GTSO'DAN NEFES KREDİSİ MÜJDESİ

 TOBB, Denizbank ve Kredi Garanti Fonu (KGF) işbirliğiyle hayata geçirilen 7. 'TOBB Nefes Kredisi' için müracaatların alındığını belirten Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay, ..


BAŞKAN AKÇAY 'DAN GTSO ÜYELERİNE KREDİ MÜJDESİ

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO)Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, Coronvirüs ile mücadele kapsamında zor güler geçiren iş dünyasına nefes aldıracak bir kredi çalışmasının Türkiye Odalar ve Borsala..


BAŞKAN AKÇAY : '23 NİSAN GELECEĞE OLAN İNANCIN SİMGESİDİR'

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Başkanımız İsmail Akçay 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle  bir mesaj yayınladı. Başkan Akçay mesajında '' ..


BAŞKAN AKÇAY'DAN KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ TEŞEKKÜRÜ

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO)Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay, şehrimizde 300'ün üzerinde işletmenin 'Kısa Çalışma Ödeneğine' başvuruda bulunduğunu söyleyerek, müracaat eden işletmeler..


BAŞKAN AKÇAYDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE GÜVENLİK GÜÇLERİNE ÖZEL TEŞEKKÜR

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO)Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay , Koronavirüs salgını nedeniyle hastanelerde  7/24 çalışan ve bu süreçte de büyük tehdit altında bulunan sağlık görevlileri ve güvenlik güçlerimize  göstermiş oldukla..


 
 
 
 
 

HABER ARA

FAALİYET TAKVİMİ

« Subat 2020 »
Pz Pt S Ç P C Ct
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

ANKET

Ticari faaliyetiniz açısından 2020 yılının 2019 yılına göre nasıl geçeceğini düşünüyorsunuz ?

 

Daha olumlu geçeceğini
Daha olumsuz geçeceğini
Değişmeyeceğini