25 Mart 2019 Pazartesi

HABERLER

TARİHÇİ YAZAR SERHAT DOĞAN'DAN GTSO BAŞKANIMIZ İSMAİL AKÇAY'A ANLAMLI HEDİYE

 Gümüşhaneli tarihçi-yazar Serhat Doğan,  Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO)Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay'ı makamında ziyaret ederek,  İlk kitabı olan 'Sus-Yükselen Türkiye'den alçalan sesler' adlı kitabını hediye etti...


MHP GENEL BAŞKAN YARDIMSI İSMAİL FARUK AKSU VE BERABERİNDEKİ HEYET ODAMIZI ZİYARET ETTİ.

 MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın İsmail Faruk Aksu, Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Gümüşhane MHP Belediye Başkan Adayı Sabri Varan, İl Başkanı Nadim Aydın ve MHP yöneticilerinden oluşan heyet odamızı ziyaret ederek GTSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail AKÇAY ile g..


İZDES İL DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO)Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay , İçişleri Bakan Yardımcısı  Prof.Dr. Tayyip Sabri ERDİL ve  ilgili  Bakanlık Birim Müdürlerinin katılımıyla  Gümüşhane Ramada Otelde  gerçek..


BAŞKAN AKÇAY'DAN 101. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay; Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ..


TOBB İl Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gümüşhane İl Genç Girişimciler Kurulu ile Gümüşhane Kadın Girişimciler Kurullarının icra komite seçimleri yapılacaktır.TOBB tarafından yapılan açıklamaya göre, 27 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 10.00-16.00 saatleri arasında yapılacak olan icra komitesi seçimlerine aday olmak isteyen kurul üyelerin başvuruda bulunmaları gerektiği ifade edildi. ..


EMLAK DANIŞMANLIĞI - SERVİS ARACI ŞOFÖRLÜĞÜ VE VİNÇ OPERATÖRLÜĞÜNE MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ

 (TOBB) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden almış olduğumuz bilgide;  "Emlak Danışmanlığı Seviye 4", "Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5" , "Köprülü Vinç Operatörü Seviye 3" ve "Servis Aracı Şoförü Seviye 3" mesleklerinde belge vermeye TOBB MEYBEM yetkilendirilmiştir. Yukarıda yazılan Meslek konularına ilişkin; -Gayrimenku..


GÜNCEL SGK VE İŞKUR DESTEKLERİ ANLATILDI

 Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamız(GTSO)  Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK)  ve Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) ortaklığı ile  işletmelere verilen güncel destekler anlatıldı...


 
 
 
 
 

HABER ARA

FAALİYET TAKVİMİ

« Subat 2019 »
Pz Pt S Ç P C Ct
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

ANKET

Ticari faaliyetiniz açısından 2018 yılının 2017 yılına göre nasıl geçeceğini düşünüyorsunuz ?

 

Daha olumlu geçeceğini
Daha olumsuz geçeceğini
Değişmeyeceğini