21 Ocak 2021 Perşembe

MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ HİZMETLERİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

 

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) olarak 2015 yılından itibaren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi A.Ş( TOBB MEYBEM) ortaklığı ile belgelendirme hizmeti sunduklarını belirten GTSO Başkanı İsmail Akçay, Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu ve Sorumlu Emlak Danışmanı alanlarında belgelendirme sınavı yapabilmek amacıyla başvuruları almaya başladıklarını söyledi.

Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu ve Sorumlu Emlak Danışmanı alanlarında şehrimizde sınav yapabilmek amacıyla talep toplamaya başladıklarını ve bu alanlarda yapılacak olan belgelendirme sınavlarına katılmak isteyenlerin Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasına müracaat ederek, istenilen Başvuru evraklarını tamamlaması gerektiğini belirten GTSO Başkanı İsmail Akçay, '' Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak TOBB MEYBEM işbirliği ile 2015 yılından itibaren şehrimizde Mesleki Yeterlilik alanında belgelendirme hizmeti sunuyoruz ve şehrimizde 8 farklı meslek dalında toplam 200 kursiyeri belgelendirme sınavı geçekleştirdik.

''MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM SATIM SORUMLUSU VE SORUMLU EMLAK DANIŞMANI MESLEKLERİNDE TALEP VAR''

Odamıza bilgi almak amacıyla gelen vatandaşlarımızdan görüyoruz ki şehrimizde Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu ve Sorumlu Emlak Danışmanı alanlarında talep var. Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerde şehrimize hizmet etmek amacıyla bu meslek dallarında belgelendirme sınavı yapmak için taleplerimizi toplamaya başladık.

''BAŞVURU İÇİN GEREKLİ TÜM BİLGİ VE BELGELERE ODAMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ''

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak TOBB MEYBEM işbirliği ile şehrimizde 41 meslek dalında belgelendirme sınavı hizmeti sunabiliyoruz. Ancak bu meslek dallarından herhangi birinden sınav yapabilmek için bir meslek dalı için en az 10 başvurunun yapılması ve gerekli başvuru evraklarının teslim edilmiş olması gerekmektedir. Bu aşamadan sonra ise sınav programımız belirleniyor ve Mesleki Yeterlilik Kurumunun belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde sınavlarımız gerçekleştiriliyor.

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamız ve TOBB MEYBEM işbirliği ile yürütülen Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Hizmetleri ve belgelendirme yapılan meslek dalları hakkında bilgi almak ve verilen hizmetlerden faydalanmak isteyen herkes odamıza başvurarak bu hizmetlerimizden faydalanabilir' 'ifadelerini kullandı.

 

FAALİYET TAKVİMİ

« Ocak 2021 »
Pz Pt S Ç P C Ct
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20  21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

www.gumushanetso.org.tr