21 Ocak 2021 Perşembe

BASIN YAYIN İLAN KURUMU TRABZON ŞUBE MÜDÜRÜ ALİ NUHOĞLU'NDAN ODAMIZA ZİYARET

 

Basın Yayın İlan Kurumu Trabzon Şube Müdürü Ali Nuhoğlu, Gümüşhane  Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Köprülü ile birlikte Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Başkanımız İsmail Akçayı makamında ziyaret ederek, Basın Yayın İlan Kurumu faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu anlamlı ziyaret için,  Basın Yayın İlan Kurumu Trabzon Şube Müdürü Ali Nuhoğlu ve Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Köprülüye teşekkür eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay,

''Basın yayın organlarının bireylerin  içinde bulunduğu çevrede  meydana gelen olayları sağlıklı bir şekilde değerlendirip kanaat edinmesi, toplumla ve dünyayla sağlıklı ilişkiler kurarak  bütünleşmesi  açısından çok önemli bir görev üstleniyor. Şehrimizdeki basın yayın organlarımızda bu önemli görevi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisinde çalışıyorlar. Kendi sorumluluğunun bilincinde olan ve bu bilincini eyleme dönüştürürken hak ettiği özgürlüğe sahip olan bir basında demokrasinin vazgeçilmez gerekliliklerindendir.  Ben bir kez daha sizler aracılığı ile şehrimizdeki basın yayın organlarına ve çalışanlarına bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. 'ifadelerini kullandı.

 

FAALİYET TAKVİMİ

« Ocak 2021 »
Pz Pt S Ç P C Ct
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20  21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

www.gumushanetso.org.tr